ZNÁME VAŠÍ BUDOUCNOST

Jak probíhá sezení

  • aktualizováno 17.12. 2019
  • Velmi ráda pro Vás pracuji. A schopnosti které mám jsou darem, nelze si odpovědi vynucovat. Předávám Vám s velkou láskou již 10 let oficiálně (před tím pro přátele a známé cca 9 let neoficiálně) vše co cítím, jak odpovědi vnímám i s vizí, když se mi pro Vás vyjeví. A proto se musí s respektem a s vděčností přijmout i maličkost, která se v křišťálové kouli ukáže, a kterou mohu s pokorou a úctou Vám předat. 

Od roku 2020 bude pomáháno jen vážným (a tím pádem váženým) zájemcům.

Od 1.1. 2020 jsem změnila pravidla poskytování mých služeb. Viz. KONTAKT A CENÍK.

Je možné, že během roku kvůli EET budou ještě nějaké úpravy.

Zatím to však znamená, že osobní sezení se platí hotově,

telefonické konzultace a

nebo pro Vás spuštěné posilující energie/forma terapie

budou až po převodu platby na můj účet. Nezapomeňte připsat Vaše číslo na mobil jako Variabilní Symbol (VS), abychom mohli být v telefonickém spojení. 

Stále platí, že tel. konzultace je pouze na 1 otázku, která je vždy s hlubším výkladem a vizí.

Jiný způsob, když nebudete na osobním setkání, již nebude možný. Znamená to, že nebudu ani písemně odpovídat formou rady či vzkazu přes e-maily.

Děkuji za pochopení a respektování mého postupu.

Vážím si své práce a nebudu podporovat nespolehlivé ani vypočítavé lidi, kteří si nezaslouží ani důvěru natož soucit. 

SEZENÍ U KŘIŠŤÁLOVÉ KOULE, KARET, a popřípadě u SYMBOLU

Je mi velkou ctí, že se můžeme společně podívat do vaší budoucnosti, i minulosti. Když budete chtít, můžete si předem připravit na konkrétní témata svoje otázky. Není to však nutné; avšak moje práce se takto urychlí a Vy si ušetříte čas (a tím i peníze) přemýšlením, na co byste se chtěli popřípadě ještě zeptat.   

Jsem vědma a dívám se do věštecké křišťálové koule, karet a nově též do symbolu (není podmínkou). Umím věštit i bez pomůcek. Mohu věštit i třeba z vašich dlaní. Jsem také médium; duchovním rádcem u osobního růstu ( na co se u sebe zaměřit, co si zpracovat a jak si upravit postoj k životu); popřípadě mohu být průvodcem a pracuji jako nezávislý konzultant. To znamená, že si u mě můžete ověřit věci, jako např. – když se chystáte na nějaký ezoterický kurz, tak zda tam energeticky patříte nebo zda lektor/ka je pro Vaší osobu z pohledu ezoteriky vhodný/á; apod. Vše, co vnímám, jsou moje schopnosti přenesené z několika mých minulých životů.

Pracuji jako terapeutka s energiemi (léčí lékař), od roku 2020 Vás nebo Vaše dítě posílím na vyžádání a platbě – na dálku.  

Jako vědma pracuji svým specifickým způsobem – při sezení se na klienta nedívám. Je to z důvodu, že se daleko lépe soustředím na přenos informací, které už při Vašem objednání se mi pro vás tzv. načítají. Jsou to Vaše informace, které vám pak s láskou předávám.

Překážky a zvraty mají pro každého z nás svůj vlastní hluboký význam – existovaly a budou existovat! Můžeme se společně pokusit rozkrýt význam/y a nahlédnout do budoucnosti, která z nabízených variant bude pro Vás tou nejlepší pro Vaše nejvyšší dobro. 

Protože se lidé zaobírají i svými blízkými, a rádi se ptají na své dospělé děti a jejich partnerství, předat tyto informace u mě mají malý háček – z etického hlediska je potřeba dodržovat morální přístup. Je potřeba mít od vašich blízkých souhlas!! Bez vyžádání informace neposkytuji a poskytovat nebudu. A víte proč? Protože Vám by se také nelíbilo, kdyby Vaše soukromí bylo kdekoliv bez Vašeho vědomí rozebíráno. 

Jako médium nepotřebuji vidět žádné fotografie, když se chcete zeptat na své blízké, kteří již nejsou mezi námi. Též předávám od vašich milovaných zesnulých vzkaz/y a můžeme se společně (na vaší žádost) podívat, jak se jim daří. Zda jsou již ve světle, apod.

Co se týká TERAPIE / energetické posílení je na jeden měsíc anebo na 14 dnů. (Léčitelství má mít nebo již má mnohá omezení).

Jako terapeutka pomáhám posílit energií celý váš organismus a zharmonizovat ho. Moje energie fungují též na bázi rehabilitace. Po skončení měsíční kůry je nutné znovu se ozvat, máte-li zájem v terapii pokračovat. Chcete-li vědět, jak terapie během Vaší měsíční kůry u Vás postupuje,  je potřeba si zavolat, v tomto případě je konzultace bezplatná.

Když budete chtít energie na posílení na harmonizaci těla, duše, psychiky, též např. před důležitým dnem a mít jí jako doprovod ke zkouškám, k operacím, k soudům, porodům a podobně, pak doporučuji ozvat se o 3 nebo 2 dny dříve, abyste se stačili zklidnit a vyspat se. 

Terapie pomáhají hloubkově a mají dvojí zaměření. Jejich specializací je pulzování. Fungují velice podobně jako nárazová vlna.

Pulzace umí narušit např. strukturu žlučníkových, ledvinových, nebo močových kaménků; a druhé zaměření je na záněty nervů, celkově na nervy i jejich zakončení, kdy kvůli zánětu se na jejich konci vytvoří váček, a tyto energie váčky postupně rozpouští. Tím vzniká úleva. Cítit můžete brnění, jehličky, teplo, chlad, vítr, pulzaci, slabou elektriku, hluboké zklidnění, pokoj, mír a nárůst vitality.

Terapii při osobní konzultaci kvůli náročnosti a s ohledem na složitost vhledů, mám zvlášť. Mohu se podívat do křišťálové koule na průběh operace, která vás teprve čeká; nebo se podívám do buněk; anebo na sliznice v těle, do orgánů, pod podmínkou, že mi plně důvěřujete a tím spolupracujete. Při osobní konzultaci, když se dokážu hodně soustředit, mohu vnitřním zrakem vidět bakterie, viry a nebo dokonce část tkáně. V křišťálové kouli vše vidím jako bych se dívala pod mikroskop, tudíž je vše zvětšené. 

Vážím si Vaší důvěry a kterou z Vás cítím  a společně zkusíme odhalit to, co je před Vámi ještě skryté a co Vy můžete brát jako inspiraci a doporučení. 

Děkuji, že jste dočetli až sem, těším se na Vás!

S láskou Vaše Alena Paslerová, 387 01 Volyně, U Vodojemu II 739

mob. 728737861 operátor O2, běžný tarif.

Číslo účtu 272623420/0300

IČO 74880403