ZNÁME VAŠÍ BUDOUCNOST

Jak probíhá sezení

  • aktualizováno 24.1. 2019
SEZENÍ U KŘIŠŤÁLOVÉ KOULE, KARET A SYMBOLU

Je mi velkou ctí, že se můžeme společně podívat do vaší budoucnosti i minulosti.

Jsem vědma a dívám se do věštecké křišťálové koule, karet a nově též do symbolu. Umím věštit i bez pomůcek. Mohu věštit i z vašich dlaní; jsem médium, duchovní rádce, průvodce a pracuji jako nezávislý konzultant. To znamená, že si můžete ověřit, zda např. – jdete správnou cestou, zda vám ve vašem okolí někdo nevědomky neškodí, zda můžete důvěřovat člověku, atd, atd…Pracuji jako terapeutka s energiemi (léčí lékař). 

!!Jsem vázaná mlčenlivostí!!

Jako vědma pracuji svým specifickým způsobem – při sezení se na klienta nedívám. Je to z důvodu, že se daleko lépe soustředím na přenos informací, které už při vašem objednání se mi pro vás tzv. načítají. Jsou to Vaše informace, které vám pak s láskou předávám.

Překážky a zvraty mají pro každého z nás svůj vlastní hluboký význam – existovaly a budou existovat! Můžeme se společně pokusit rozkrýt význam/y a nahlédnout i do budoucnosti, která z nabízených variant bude pro Vás tou nejlepší pro Vaše nejvyšší dobro. 

Protože se lidé zaobírají i svými blízkými, a rádi se ptají na své dospělé děti a jejich partnerství, předat tyto informace mají malý háček – z etického hlediska je potřeba dodržovat morální přístup. Je potřeba mít od vašich blízkých souhlas!! Bez vyžádání informace neposkytuji a poskytovat nebudu. A víte proč? Protože Vám by se také nelíbilo, kdyby Vaše soukromí bylo kdekoliv bez Vašeho vědomí rozebíráno. 

Jako médium nepotřebuji vidět žádné fotografie, když se chcete zeptat na své blízké, kteří již nejsou mezi námi. Též předávám od vašich milovaných zesnulých vzkaz/y a můžeme se společně na vaší žádost podívat, jak se jim daří. Zda jsou již ve světle, apod.

Co se týká TERAPIE / energetické posílení je na jeden měsíc (léčitelství má mít mnohá omezení), jako terapeutka pomáhám posilovat psychiku, mohu posílit energií celý váš organismus a zharmonizovat, čili tzv. dobít baterky. Energie fungují též na bázi rehabilitace. Po skončení měsíční kůry je nutné znovu se ozvat, je-li zájem v terapii pokračovat.

(V terapii na dálku po telefonní konzultaci platba probíhá převodem na účet).

Terapeuticky pracuji jak v soukromí, tak i na dálku, lze bez osobní návštěvy pomoci ležícím s jejich souhlasem. Jestliže není souhlas možný (bezvědomí, kóma, a pod.), pak se sama ptám na povolení jiným způsobem.

Terapie pomáhají hloubkově a mají dvojí zaměření. Jejich specializací je pulzování. Fungují velice podobně i jako nárazová vlna. Pulzace umí narušit např. strukturu žlučníkových, ledvinových, nebo močových kaménků; a druhé zaměření je na záněty nervů, celkově na nervy i jejich zakončení, kdy kvůli zánětu se na jejich konci vytvoří váček, a tyto energie váčky postupně rozpouští. Tím vzniká úleva.

Zdarma své klienty doprovázím energeticky např. na operace, k zubaři, ke zkouškám, k soudům, k porodům, apod. Také před cestováním “umetám cestičku”.

Co je pro všechny mé milované klienty jako bonus, když přijdou na konzultaci anebo se mnou hovoří po telefonu, je můj dar posilování organismu. Toto se spouští samovolně! Sami a vědomě si můžete energii přijmout, stačí si v duchu říct, že energii přijímáte. Ale nesmíte mít zkřížené ani ručičky, ani nožičky! Zkřížením si tuto energii bohužel zablokujete. Ale když si jí nebudete chtít blokovat, pak si při sezení či telefonování krásně “dobijete baterky”. Cítit můžete brnění, jehličky, teplo, chlad, vítr, pulzaci, slabou elektriku, hluboké zklidnění, pokoj, mír a nárůst vitality.

Pomáhám na Vaše požádání malým dětem a zvířatům – na dálku a zdarma na jeden měsíc. Během “kůry” je dobré zkonzultovat stav a zda je viditelný pokrok a úleva.

Co se týká dětí, tak do 18 let měsíční terapie poskytuji pouze na dálku a je mi dovoleno podívat se do jakékoliv životní oblasti.

A od 0 do 10 roků vykonám terapii na dálku dětičkám zdarma dle individuální potřeby s konzultací opatrovníka/ zpětná vazba.

Od 10 – 15 roků již za poplatek – jelikož se tímto způsobem děti učí o hodnotě zdraví.

Od 15 roků do 18 let si již mohou na své zdraví přivydělat na brigádách – pak si budou vážit i sami sebe! A takto se také učí, že si nejen mohou kupovat cigarety, ale i obráceně – mohou se naučit podporovat se v cestě ke svému zdraví. Takto mají možnost naučit se rozlišovat, na jakou stranu se chtějí přiklonit.

Terapii kvůli náročnosti a s ohledem na složitost vhledů, mám zvlášť a nazvanou Posílení energií.  Samotná terapie probíhá bezdotekově. Přesto může citlivý klient pocítit tlak, brnění, teplo, nebo naopak studený vítr, pulzaci, aj. Mohu se vám podívat do křišťálové koule na průběh operace, která vás teprve čeká; nebo se podívám do buněk; anebo na sliznice v těle, v orgánech; apod. Když se při konzultaci dokážu hodně soustředit, mohu vnitřním zrakem vidět bakterie, viry a nebo dokonce část tkáně. Vše vidím jako bych se dívala pod mikroskop. Schopnosti co mám jsou darem, a proto se musí respektovat s vděčností i maličkost, která se v křišťálové kouli ukáže a kterou mohu s láskou a úctou vám předat. Vážím si Vaší důvěry a společně zkusíme odhalit to, co je před Vámi ještě skryté. 

Děkuji, že jste dočetli až sem,

s láskou Vaše Alena Paslerová, 387 01 Volyně

mob. 728737861 operátor O2, běžný tarif.

Číslo účtu 272623420/0300

IČO 74880403